MASECZKA WIELORAZOWA 3D MASKA GĄBKA Z ZAWOREM

Nowy produkt

MASECZKA WIELORAZOWA 3D GĄBKOWA, ANTYSMOGOWA Z ZAWOREM ODDECHOWYM

Zabezpieczenie przed zagrażającymi życiu zanieczyszczeniami, pyłem, kurzem wirusami i bakteriami

Więcej szczegółów

Dostępny

7,99 zł brutto

Więcej informacji

MASECZKA WIELORAZOWA 3D Z GĄBKI, ANTYSMOGOWA Z ZAWOREM ODDECHOWYM

Maska wielokrotnego użycia z zaworem wydechowym.

Zabezpieczenie przed zagrażającymi życiu zanieczyszczeniami, pyłem, kurzem wirusami i bakteriami

W związku z gwałtownym wzrostem poziomu zanieczyszczenia i spadkiem jakości powietrza do nienotowanych wcześniej poziomów, każdy z nas powinien zdecydować się na podjęcie działań mających na celu zapewnienie oddychania czystszym powietrzem. Maseczka wykonana jest ze specjalnej gąbki, posiadającej właściwości wysokiej filtracji cząstek PM2.5 i utrzymującej zanieczyszczenia na zewnątrz.

Zawór ochronny
zaworek
Zawór zapewnia komfort oddychania i zmniejsza gromadzenie się ciepła i wilgoci.


Maska jest wielokrotnego użytku i nadaje się do prania
maska gabka


Można ją prać i stosować wielokrotnie. Maseczkę można dezynfekować, poprzez ręczne pranie jej w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, co skutecznie usuwa z niej zanieczyszczenia i niszczy większość patogenów i wirusów. Maseczka zwija się, dzięki czemu można ją schować do kieszeni i zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Idealnie dopasowania dla większego komfortu
maska gąbka


Maska wielokrotnego użytku z przepuszczającym zaworem oddechowym zapewnia uszczelnienie w zakresie 360 stopni i zapobiega zaparowaniu okularów lub soczewek. Można korzystać z niej podczas jazdy na rowerze, biegania, uprawiania turystyki pieszej, jazdy na nartach, pracy podczas obróbki pylących materiałów, aktywności na świeżym powietrzu. Maseczka jest bardzo komfortowa w noszeniu. Praktycznie nie czujemy jej na twarzy. Nie utrudnia oddychania jak w przypadku maski FFP2 i FFP3 czy KN95 Jest elastyczna - dopasowuje się do kształtu twarzy.

Materiał: Organiczna wodoodporna gąbka wysokiej filtracji cząstek PM2.5, może filtrować małe cząsteczki w powietrzu dzięki trójwymiarowej strukturze sieci 3D. Miękka, cienka i oddychająca, idealna na lato.Unisex: Zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.
Kolor czarny
Rozmiar: średni rozmiar
Maseczka zapakowana jest w indywidualne, higieniczne foliowe opakowanie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: