AFRYKAŃSKIE MANGO 6000 mg - African Mango 60 tab. ODCHUDZANIE

Nowy produkt

Afrykańskie Mango 6000mg 60 tabletek

African Mango Original  SPALACZ TŁUSZCZU :)

Więcej szczegółów

39,99 zł brutto

Więcej informacji

Afrykańskie Mango 6000mg 60 tabletek

African Mango Original  SPALACZ TŁUSZCZU :)

African Mango 6000 mg zawiera ekstrakt z owoców afrykańskiego mango (Irvingia gabonesis).
Nie należy ich mylić z typowymi owocami mango, których spożywanie nie daje takich korzyści zdrowotnych, jak spożywanie mango afrykańskiego.
Afrykańskie Mango 6000 mg to bez wątpienia doskonałe wsparcie w trakcie odchudzania, zarówno u osób walczących z nadwagą, jak i chcących zadbać o ładną sylwetkę.
Nie wolno jednak zapominać o tym, że sama suplementacja wystarczy w walce z nadwagą.
Aby działanie suplementu diety było skuteczniejsze, należy zastosować dobrze dobraną zbilansowaną dietę oraz wykonywać ćwiczenia fizyczne, najlepiej pod okiem trenera.

Najmocniejsza dostępna dawka

Afrykańskie Mango jest także sprzymierzeńcem osób walczących z nadwagą.

Suplement diety w formie tabletekmango

Mega dawka - jedyna taka formuła na rynku, najmocniejsza dostępna dawka 6000mg, 100% naturalny silnie skoncentrowany ekstrakt z owoców afrykańskiego mango

Składniki: 
ekstrakt z afrykańskiego mango ( Irvingia gabonesis 10:1),
substancja wiążąca-mikrokrystaliczna celuloza,
substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu,
substancja przeciwzbrylająca- sole magnezowe kwasów tłuszczowych

Opakowanie: 60 tabletek / 42g netto

Sposób użycia: Jedna do dwóch tabletek dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia

Wyprodukowane w UE

Termin przydatności:  Wszystkie nasze produkty posiadają długi termin przydatności i pochodzą z regularnych dostaw. 
W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji co do długości terminów, prosimy Państwa o kontakt: telefoniczny lub mailem.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA SAFETY GUARANTE

ZGODNIE Z NORMAMI UE (NUMER WPISU DO REJESTRU ZAKŁADÓW PODLEGAJĄCYCH URZĘDOWEJ KONTROLI ORGANÓW PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ: HŻ.P.2785/12/2016)

Wszystkie Produkty spełniają standardy:
GMP (Good Manifacturing Practices), GHP (Good Hygienic Practice), HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points)

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zrównoważonej diety zdrowego trybu życia. Produkty te nie są przeznaczone do diagnozowania, terapii, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie lub chorób. Do diagnostyki lub leczenia należy skonsultować się z lekarzem. Kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby poniżej 18 roku życia oraz osoby chore powinny skonsultować się z lekarzem przed zażyciem preparatu. W przypadku wystąpienia niepożądanych objawów należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować, jeśli wewnętrzne uszczelnienie zostało uszkodzone. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. 

Wiedza przekazywana w prezentacji produktu ma charakter wyłącznie edukacyjny i nie stanowi porady lekarskiej w rozumieniu Ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza. Treści zawarte w prezentacji produktu w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji ze specjalistą. Informacje tutaj zawarte są oparte na badaniach naukowych i wnioskach z nich płynących. Nie są one jednak gwarancją uzyskania identycznych efektów, gdyż to zależy od indywidualnego stanu zdrowia.